Domov, Handmade, Inšpirácie

Svietnik z prírodných materiálov pre romantické jesenné večery

Keď je krásne počasie netreba dlho váhať a nechať si tak újsť aj tie posledné teplé lúče slnka štekliace tvár pomedzi konáre stromov. Možno je dobré sa tak trocha vykašľať na upratovanie a vybrať sa niekam do prírody. Vrtošivé jesenné počasie nám určite dopraje dostatok času dobehnúť všetky domáce práce. A to nehovorím o tom, že sa nadýchate čerstvého vzduchu nádherne voňajúceho po lese, načerpáte kopec energie, uvoľníte po celom týždni nahromadené napätie a možno tam dokonca zažijete kopec zábavy, hlavne ak s vami budú aj deti. Je to aj moja čerstvá skúsenosť tohto nádherne stráveného víkendu. Rozhodnutie ísť do lesa bolo síce veľmi spontánne, neplánované a náhle, no za tie dve hodiny v lese sa cítim rozhodne nabitá novou energiou. O to viac ma teší, že z prechádzky v lese sa takmer nikdy nevrátime bez prírodných materiálov, z ktorých sa  dajú vyrobiť pri kúsku šikovnosti nádherné dekorácie. Ozaj to nie je nič zložitého a výsledok často ešte dlho dlho teší.

Dnes je to krásny svietnik z malých konárikov, nalámaných na približne rovnaké kúsky. Postačí už len lepidlo (najlepšie tavná pištoľ ), sklenený zaváraninový pohár a nejaké drobnosti na dodekorovanie. Malé šišky, žalude, vysušené listy, kúsok špagátu a jesenná krása je na svete.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je FNwB11Z-881x1024.jpeg

Večer už len stačí zapáliť sviečku a užívať si romantickú atmosféru či už  vo dvojici s partnerom, alebo aj v pokoji sama.

Deň sa vydaril…. cink, cink… na zdravie a na krásnu romantickú jeseň!

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je OjnFIZZ-1.jpeg