Domov, Inšpirácie

RAŇAJKY DO POSTELE – super víkendový tip, ako začať svoj deň výnimočne

Prázdniny či dovolenka, nech už sú kdekoľvek, no i celkom obyčajné nedeľné ráno sa môže začať úplne inak ako ktorýkoľvek iný bežný deň. Je tu ďalší víkend, tak prečo z neho neurobiť ten správny čas na všakovaké výnimočnosti. Ja zo všetkého najradšej realizujem svoje nápady ešte za horúca, pretože vtedy to jednoducho ide ako po masle. Naakumulovaná energia ma prosto ženie k činu a jeho výsledok často ohromí aj mňa samú.

Skúste si len predstaviť také raňajky do postele. To je nápad, že?

BEZ PRÍLEŽITOSTI, BEZ AKEJKOĽVEK ZJAVNEJ PRÍČINY, PROSTE LEN TAK!


Lebo je to fajn naraňajkovať sa so svojou polovičkou raz za čas v posteli a popri tom aj milo prekvapiť! Lebo je to fajn naraňajkovať sa v posteli, aj keď ste sama! Dopriať si niečo krásne pre seba, lebo si to jednoducho po celom týždni zaslúžite! Stačí vám pekný podnos alebo servírovací stolík do postele (nájdeš aj TU, ak dáš hľadať stolík na raňajky do postele), bez ktorého sa nezaobídem hlavne počas narodenín (… raňajky do postele musia byť u nás doma bez debaty prichystané pre každého oslávenca) a paráda sa môže začať. Nuž a keďže menu by sa malo od bežných raňajok líšiť, všetky lahôdky a dobrôtky, ktoré vám v súvislosti s raňajkami do postele napadnú sú určite namieste. Tak napríklad mne predvčerom dorazil nádherný retro vaflovač. Som z neho absolútne unesená a preto je vám obsah mojich raňajok do postele už zrejme jasný.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je ZJ6EWWG.jpeg

Priznám sa, že vaflovač som chcela už veľmi dávno, no zdá sa, že až teraz prišiel ten najsprávnejší čas na jeho kúpu… kvôli retro dizajnu sa samozrejme oplatilo vyčkať. To som celá ja! Aj veci ktoré používam mi musia robiť radosť. Potom aj samotné jedlo chutí lepšie.

Takže ak máte doma vaflovač, ktorý už dlhší čas nepoužitý fňuká na polici, neváhajte ho oprášiť. Prípadne si dajte raňajky slané, nie však všednú každodennú klasiku… určite nič nepokazíte ani maslovým croissantom (najlepšie domácim) či šalátom s hriankou, prípadne omeletou so zeleninkou… možností je kopec.  

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je icon-3202620_1920-1024x683.pngPrebúdzanie i raňajky budú o to krajšie, ak si k ním pustíte aj príjemnú hudbu.

Skvelú náladu a pozitívne nastavenie mysle budete mať takto zaručene v kapse, hoc rannú jogu si už asi nezacvičíte… no i tak to bude všetko fajn a ako na objednávku výnimočné, verte! Pretože pocit z raňajok v posteli  sa s vami ponesie celý deň. Mám to odskúšané.