Inšpirácie, Krása

Ako v lete zažiariť – radí sprievodkyňa v oblasti módy Sabi Sanisló

S príchodom leta módni tvorcovia núkajú ženám mnoho inšpirácií, ktorých hlavnou myšlienkou je po chmúrnejšom období opäť zažiariť. Keďže ja nie som veľkým uznávačom módnych trendov a už ma trochu poznáte, že na niektoré veci týkajúce sa životného štýlu Francúzok nedám dopustiť, tentokrát sa s nimi zhodnem aj v tvrdení, že o aktuálnych módnych trendoch je síce dobre vedieť a čo – to si z nich zobrať, ale nie ich slepo nasledovať. Móda by mala byť predovšetkým o vyjadrení vlastnej osobnosti a toho, čo o sebe svetu chceme povedať. A práve preto som sa s otázkou ČO V LETE NA SEBA, obrátila na krásnu profesionálnu poradkyňu/ sprievodkyňu v oblasti módy – SABI SANISLÓ. Sabi pomáha ženám s vytvorením ich osobného štýlu v obliekaní. Jej cieľom je hľadať harmóniu prostredníctvom odevu, zladiť telo a ducha a spoznať tak svoje skutočné JA. Sabi prijala moje pozvanie a ja sa naozaj veľmi teším, že je to práve ona, kto nám na mojom blogu o radosti zo života poradí, ako toto leto zažiariť. No aby som dlho nepísala, s radosťou už odovzdávam slovo krásnej profesionálke Sabi Sanisló!

Mirka ďakujem Ti za úžasný predslov / úvod, po ktorom sa mi ťažšie hľadajú slová.

Ďakujem, že môžem vďaka Mirke osloviť vás milé žienky. Chcem vás pozvať k pozretiu môjho pohľadu na letné dni, ako sa oblečením skrášliť a ako byť ženskou a zmyselnou a užívať si ten pocit. Pretože to je veľmi dôležité. Možno viac ako si myslíte. Každá z nás je výnimočná a zaslúži si darovať čas pre seba. Darujte si ho a vychutnávajte. Všetko ostatné počká. Ale ten čas, ktorý si venujete sa  vám viacnásobne vráti.

Pozdravujem vás a rada sa s vami opäť spojím alebo pomôžem na ceste vášho tvorenia osobitého štýlu!

Vaša sprievodkyňa štýlu a módy

Sabi

Ďakujem Sabi za tvoje tipy a priznám sa, že i ja už dlho poškuľujem po ľanových nohaviciach, ktoré doplnia môj šatník o ďalší nadčasový a hlavne pohodlný kúsok. A ako to máte s módou vy? Obliekate sa podľa módnych trendov a noviniek, alebo sa podobne, ako radí Sabi, snažíte obliecť do seba? Aké kúsky vo svojom šatníku preferujete na teplé letné dni, a ktorý kúskok je vašim najhorúcejším favoritom? Prezraďte!